2024. április 25.

Mikóczy Zoltán tiltakozó beszéde a nagygyűlésen

A tiltakozó nagygyűlés szervezői nevében tisztelettel üdvözlöm önöket. Önöket bizonyára érdekli, hogy kik is vagyunk mi és miért éppen mi állunk ki önök elé. Engedjék meg, hogy bemutatkozzam – Mikóczy Zoltán vagyok – egy önök közül. Mint szülő állok önök előtt – a Szlovákiai Magyar Szülők Szövetségének egyik tagja, a Dunaszerdahelyi Hviezdoslav utcai Alapiskola szülői szövetségének elnöke.
A szervezésben társaim – a Komenský utcai Alapiskola és az Iskola utcai Alapiskola szülői szövetségének vezetői, valamint a Szlovákiai Magyar Szülők Szövetségének Járási Tanácsa vezetése kért fel, hogy mindannyiunk nevében én szóljak önökhöz.

KategóriaSzlovákiai Magyar Szülők Szövetsége (SZMSZSZ)
Típusbeszámoló / tiltakozás
Év1997
Keltezés dátuma1997. november 7
Módosítás dátuma2020. március 17.