2024. április 19.

Felhívás, a Csemadok Dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Alapszervezetének vezetősége csatlakozik a törvénysértő tiltakozó nagygyűléséhez

A Csemadok Dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Alapszervezetének vezetősége csatlakozik a Dunaszerdahelyi Hviezdoslav utcai, az Iskola utcai és a Komenský utcai Alapiskolák szülői szövetségei, valamint a Szlovákiai Magyar Szülők Szövetsége Járási Tanácsának felhívásához, melyben a hatalom önkénye ellen való közös fellépésre hívják a szülőket 1997. november 7-én, pénteken 15.00 órakor a járási hivatal elé.
Felhívjuk alapszervezetünk minden tagját és pártolóját, hogy megjelenésével támogassa a kezdeményezést.

KategóriaSzlovákiai Magyar Szülők Szövetsége (SZMSZSZ)
Típusfelhívás
Év1997
Keltezés dátuma1997. november 7.
Módosítás dátuma2020. március 17.