2024. március 28.

Előterjesztés a Csemadok OTE ülésére, 2015.06.04.

Előterjesztés a Felvidéken található magyar értékek számbavételéről, nyilvántartásáról és gondozásáról a Csemadok Országos Elnökségének, 2015. június 4-én.
A Szövetség országos titkára a Csemadok országos találkozóján, Lakiteleken, 2015. szeptember 15-16-án, Lezsák Sándor jelenlétében ismertette az előterjesztést. A Lakiteleki Népfőiskola Értékfeltáró Kollégiumát (Komárom Kollégium) a következő évben a Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet (SZMMI) végezte el.
Az SZMMI lett a 2015. október 22-én megalakult Felvidéki Értéktár Bizottság adminisztrátora.

KategóriaCsemadok / Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet (SZMMI) / Felvidéki Értéktár Bizottság (FÉB)
Egységországos elnökség
Típuselőterjesztés
TelepülésPozsony [Bratislava]
Év2015
Keltezés dátuma2015. június 4.
Módosítás dátuma2020. november 13.