2024. április 18.

Együttműködési megállapodás a Nemzeti Művelődési Intézet és a Kárpát-medencei Közművelődési Kerekasztal között

… létrejött egyrészről a Nemzeti Művelődési Intézet és a Kárpát-medencei Közművelődési Kerekasztal (KKK) – tagjai: (Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület, Kárpátaljai Magyar Művelődési Intézet, Muravidéki Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet, Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet  és a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet között.
A megállapodás tárgya:
Együttműködő felek kijelentik, hogy közös céljuk a magyar kultúra egészének gazdagítása a Kárpát-medence helyi értékeinek megőrzése, közvetítése, az itt megvalósuló művelődési folyamatok eredményességének elősegítése.
E célok sikeres megvalósulása érdekében egymást kölcsönösen stratégiai partnereknek tekintik, és a konkrét feladatok keretét jelentő alapelveket jelen együttműködési megállapodásban rögzítik.

KategóriaKárpát-medencei Közművelődési Kerekasztal (KKK)
Típusmegállapodás
Év2014
Keltezés dátuma2014. június 11.
Módosítás dátuma2020. március 16.