2024. április 18.

Csemadok Művelődési Intézetének működési szabályzata, szlovákul

Prevádzkový poriadok Osvetového inštitútu Csemadoku

Osvetový inštitút Csemadoku (ďalej ako inštitút) sa zriaďuje v intenciách znenia článku V bod d Stanov Csemadoku (Organizačné články zväzu) ako vnútorný článok zväzu.
Výpis z uznesenia Republikovej rady Csemadoku:
Republiková rada Csemadoku prerokovala a schválila prevádzkový poriadok inštitútu na svojom zasadnutí konaného v Šahách dňa 16. marca 2004.
Výpis z uznesenia prijatého na uvedenom zasadnutí:
Republiková rada Csemadoku prerokovala, odznelými pripomienkami doplnila a schválila Pracovný poriadok Osvetového inštitútu Csemadoku.
Poverila p. László Huszára zriadením Inštitútu a vykonávaním funkcie povereného riaditeľa Osvetového inštitútu Csemadoku.
Ďalej poverila svojich členov: Gábora Bárdosa (Šamorín), Ferenca Bodu (Moldava nad Bodvou) a Valériu Sebőkovú (Rimavská Sobota) vykonávaním funkcie členov Rady Inštitútu

KategóriaCsemadok Művelődési Intézete (CSMI)
Típusalapszabály
Év2004
Keltezés dátuma2004. 03. 16.
Nyelvszlovák
Módosítás dátuma2020. február 28.