2024. március 29.

A Gyurcsó István Közművelődési Díj létrehozásának és odaítélésének alapelvei

A Gyurcsó István Közművelődési Díjat a Csemadok Dunaszerdahelyi Területi Választmánya és a Gyurcsó István Alapítvány hozza létre a Csemadok 1997-es járási konferenciája határozata alapján.
A Gyurcsó István Közművelődési Díj létrehozásával és odaítélésével a területi választmány és a kuratórium a csallóközi régió közművelődésében és az öntevékeny művészeti tevékenység népszerűsítésében végzett kiemelkedő tevékenységet kívánja serkenteni és jutalmazni. A területi választmány és a kuratórium megfontolhatja, hogy nemcsak a régióban tevékenykedő, hanem a régió közművelődéséért tevékenykedőt díjazza.

KategóriaGyurcsó István Alapítvány (GYIA)
Típusalapszabály
Év1998
Keltezés dátuma1998. 04. 02.
Módosítás dátuma2020. március 1.